۱۲ کشته و مصدوم در حادثه تصادف دانش آموزان امیدیه

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: رئیس آموزش‌وپرورش امیدیه گفت: ظهر امروز مینی‌بوس حامل تعدادی از دانش‌آموزان دو روستای عده‌عویس و خزینه علیا در مسیر برگرداندن دانش‌آموزان به منزل دچار سانحه شد. در این حادثه ۲ دانش‌آموز کشته شدند.

احمدرضا کرایی رئیس آموزش‌وپرورش امیدیه دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در امیدیه، اظهار کرد:  ظهر امروز مینی‌بوس حامل تعدادی از دانش‌آموزان دو روستای عده‌عویس و خزینه علیا در مسیر برگرداندن دانش‌آموزان به منزل دچار سانحه شد.

وی افزود: در این حادثه ۲ دانش‌آموز کشته شدند که یکی از آن‌ها دختر و یکی پسر بود و در مقاطع هفتم و هشتم مشغول به تحصیل بودند.

رئیس آموزش‌وپرورش امیدیه عنوان کرد: در سانحه تصادف ۹ دانش‌آموز مصدوم شدند که ۳ نفر از دانش‌آموزان برای پیگیری روند درمانی خود به بیمارستان گلستان اهواز اعزام می‌شوند و بقیه آن‌ها در مراکز درمانی شهرستان امیدیه تحت درمان قرار می‌گیرند.

فوت دو دانش‌آموز ۱۲ و ۱۳ ساله

شهیار میرخشتی رئیس مرکز اورژانس خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: تصادف مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان ظهر امروز در ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه  در مسیر امیدیه به ماهشهر رخ داد.

رئیس مرکز اورژانس خوزستان عنوان کرد: دو دانش‌آموز به نام‌های لیلا عثمانی ۱۳ ساله و عباس عثمانی ۱۲ ساله کشته شدند. همچنین ۹ دانش‌آموز در این حادثه مصدوم شدند که به بیمارستان‌های امام رضا(ع) و بیمارستان نفت منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حادثه تصادف ظهر امروز یک دستگاه مینی‌بوس با یک تریلر که در کنار جاده متوقف بود برخورد کرد و راننده مینی‌بوس محل تصادف را ترک کرد.